ALU A-Z s.r.o.

sídlo: ul. Zelená 413/56, 405 01 Děčín III, Otevřeno: Po - Čt: 7.00 - 15.00, Pá: 7.00 - 12.00, telefony: 412 510 717 Králová Alena, 412 514 148 Ing. Zušťák Miroslav,412 558 408 Král Pavel, Veřtátová Jitka, fax: 412 514 579, e-mail: alu@aludecin.cz, web: www.aludecin.cz

CZ DE
ALU A-Z s.r.o.
Novinky
HLINÍK - ALU A-Z s.r.o. hliník, hliníkové tyče, hliníkové profily, desky, plechy, trubky

Ke každé zakázce jsme schopni dodat atest o jakosti - kvalitě materiálu.

Objednávky přijímáme faxem, e-mailem, osobně, telefonicky, písemně...

Na poptávky se snažíme reagovat obratem.

Zákazníkovi dodáváme zboží  ve velmi krátké době, zpravidla do 48 hodin od objednávky. Zajišťujeme přepravu zboží  sběrnou službou spedičních firem PPL nebo Emons

Ceny přepravného: jedná-li se o balíček do 2 m a 10 kg 105 Kč/ks, 30 kg 110 Kč/ks, a 50 kg      115 kč/ks

doběrečné 50 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Materiál k dopravě předáváme zabalený v kartonu, přepáskovaný kovovou páskou, příp. v dřevěném latění. Menší balíky balíme i do folie tak, aby nedošlo při přepravě k poškození.

Kontakt
HLINÍK - ALU A-Z s.r.o. hliník, hliníkové tyče, hliníkové profily, desky, plechy, trubky

ALU A-Z spol. s r.o.
ul.
Zelená 413/56

405 01 Děčín III

IČO 62243632, DIČ CZ62243632

 

Otevřeno:
Po - Čt: 7:00 - 15:00 hodin

Pá: 7:00 - 12:00 hodin

 

telefony:
412 514 148 - Zušťák Karel  
412 510 717 - Král Pavel
412 558 408 - Král Pavel 

e-mail:

pavel.kral@aludecin.cz

karel.zustak@aludecin.cz

alu@aludecin.cz


WEB: www.aludecin.cz

 

 

Vážení zákazníci, otvírací doba od 7.00 hodin do 15,00 po-čt. pá nově do  7,00 - 13,00. šíme se na Vás Team ALU A - Z

 

 

  • výrobky z hliníku a z Al slitin

ALU DěčínČeská společnost ALU – A-Z, s.r.o. sídlící v Děčíně prodává výrobky z hliníku a z Al slitin. Převážně se jedná o hliníkové tyče, profily, trubky, desky či plechy. Naše společnost vznikla v roce 1994, máme tedy s prodejem hliníku rozsáhlé zkušenosti. Námi nabízené materiály jsou vyrobeny dle normy ISO 9001.

Hliník má několik výjimečných vlastností, které z něj dělají užitečný materiál pro mnohá použití. Je výborný vodič, chemicky odolný a hlavně lehký. Výrobky z hliníku navíc nekorodují, takže si zachovají své vlastnosti i ve vlhkém prostředí. Hliníkové tyče, hliníkové profily, desky a polotovary jsou často vyrobené z hliníkových slitin, což ještě zvyšuje jejich užitné vlastnosti. Pro různé použití se hodí specifické slitiny hliníku s jinými prvky.

Hliníkové tyče, profilyplechy, desky a další výrobky

Od samého počátku se naše firma zaměřuje na prodej hliníkových polotovarů, především tyčí a profilů. Naše výrobky dodáváme zákazníkům dle dohody v přesných rozměrech a v různém množství. Zajišťujeme dopravu zboží nejen po celé republice, ale také po celé střední Evropě. Dodáme Vám hliníkové tyče i hliníkové profily ve velmi krátkém čase. Spolehlivě dodržujeme dohodnuté termíny. Ke každé zakázce lze přiložit atest o jakosti výrobků.

Mezi naše produkty patří:

  • hliníkové tyče – čtvercové, ploché, kruhové, šestihrané; lisované a tažené
  • hliníkové profily – lisované, ve standartních tvarech L, T, U; dodáme vám také nejrůznější jekly
  • hliníkové desky – různých velikostí, přímo na míru
  • hliníkové plechy a další

Výhodami naší společnosti jsou především dlouholeté zkušenosti, schopnost reagovat na potřeby zákazníků a příznivé ceny. Řada klientů totiž potřebuje více, než jen nakoupit výrobky z hliníku. Proto jsme mezi naše služby zařadili také řezání hliníkových polotovarů na přesné rozměry, dodávky libovolného množství hliníkových výrobků, a také dopravu zboží po celé České republice. Většinu nabízeného zboží máme vždy skladem a jsme schopni Vám ho dodat během 24 hodin. Díky tomu můžete nakoupit hliníkové výrobky v požadovaném množství a rozměrech velmi snadno a rychle. Kontaktujte nás nyní.

Kontaktujte nás

Preferujeme dlouhodobou spolupráci, vycházíme zákazníkům vstříc. Rádi a ochotně vám poradíme, kontaktujte nás, na konkrétní poptávku Vám zpracujeme v krátké době naši nabídku.

TEAM SPOLEČNOSTI

ALU A - Z spol. s r. o.

Ceny hliníkových výrobků

Lidé dnes velmi často chtějí znát cenu ihned, pokud možno ji zjistit přímo na webu. V případě hliníkových výrobků a polotovarů však není možné cenu spolehlivě určit bez individuálního výpočtu. Jelikož většina požadavků má různá řešení, a my Vám chceme poskytnout co nejvýhodnější řešení, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku přesně na míru Vašim potřebám. Na rozpočet nebudete čekat dlouho. Zpravidla Vás kontaktujeme ještě v den zadání poptávky. Vyzkoušejte  a získejte podrobné informace o ceně Vámi požadovaných hliníkových výrobků. 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies