O nás

O nás

ALU A-Z spol. s r.o.

Česká společnost ALU – A-Z, s.r.o. sídlící v Děčíně prodává výrobky z hliníku a z Al slitin. Převážně se jedná o hliníkové tyče, profily, trubky, desky či plechy. Naše společnost vznikla v roce 1994, máme tedy s prodejem hliníku rozsáhlé zkušenosti. Námi nabízené materiály jsou vyrobeny dle normy ISO 9001.

Hliník má několik výjimečných vlastností, které z něj dělají užitečný materiál pro mnohá použití. Je výborný vodič, chemicky odolný a hlavně lehký. Výrobky z hliníku navíc nekorodují, takže si zachovají své vlastnosti i ve vlhkém prostředí. Hliníkové tyče, hliníkové profily, desky a polotovary jsou často vyrobené z hliníkových slitin, což ještě zvyšuje jejich užitné vlastnosti. Pro různé použití se hodí specifické slitiny hliníku s jinými prvky.

Hliníkové tyče, profily, plechy, desky a další výrobky

Od samého počátku se naše firma zaměřuje na prodej hliníkových polotovarů, především tyčí a profilů. Naše produkty dodáváme zákazníkům dle dohody v přesných rozměrech a v různém množství. Zajišťujeme dopravu zboží nejen po celé republice, ale také po celé střední Evropě. Dodáme Vám hliníkové tyče i hliníkové profily ve velmi krátkém čase. Spolehlivě dodržujeme dohodnuté termíny. Ke každé zakázce lze přiložit atest o jakosti výrobků.

Mezi naše produkty patří:

  • hliníkové tyče – čtvercové, ploché, kruhové, šestihrané; lisované a tažené
  • hliníkové profily – lisované, ve standardních tvarech L, T, U; dodáme vám také nejrůznější jekly
  • hliníkové desky – různých velikostí, přímo na míru
  • hliníkové plechy a další

Výhodami naší společnosti jsou především dlouholeté zkušenosti, schopnost reagovat na potřeby zákazníků a příznivé ceny. Řada klientů totiž potřebuje více, než jen nakoupit výrobky z hliníku. Proto jsme mezi naše služby zařadili také řezání hliníkových polotovarů na přesné rozměry, dodávky libovolného množství hliníkových výrobků, a také dopravu zboží po celé České republice. Většinu nabízeného zboží máme vždy skladem a jsme schopni Vám ho dodat během 24 hodin. Díky tomu můžete nakoupit hliníkové výrobky v požadovaném množství a rozměrech velmi snadno a rychle. Kontaktujte nás nyní.

O hliníku víme vše

Naše zkušenosti s prodejem hliníkových tyčí, plechů, desek, profilů a dalších hliníkových výrobků jsou pro Vás vždy velkým přínosem. Dokážeme Vám totiž poradit, která slitina, či který tvar se hodí pro Vaše potřeby. Zákazníci často oceňují znalosti našich pracovníků, kteří jim tak pomáhají ušetřit peníze a usnadňují jim práci. Poznejte i Vy výhody ověřené společnosti a zkušeného personálu. Kontaktujte nás právě teď.